1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті

Директор Волинського обласного центру соціального-психологічної реабілітації дітей Олена Гануліч подякувала ковельським лікарям за безкоштовно проведену операцію маленькій вихованці установи, яка позбавлена батьківської опіки і разом з іншими дітьми-сиротами перебуває у Центрі. Про це вона написала на сторінці Ковельського МТМО у соцмережі.
Фото ілюстративне

- Адміністрація КУ «Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» щиро дякує керівництву та працівникам МТМО за безкоштовно проведену операцію по видаленню аденоїдів вихованці центру, позбавленої батьківського піклування Бляшук Софії. А також висловлюємо подяку лікареві Богачевському В. В. за високий професіоналізм, золоті руки. Висловлюємо вам, шановні, глибоку вдячність за щиру зацікавленість долею дітей, доброту та чуйність. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх справах та починаннях, - зауважила керівниця закладу для дітей-сиріт.


Довідково:
У 2008 році в місті Ковелі був створений перший у Волинській області «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Цей заклад призначений для тривалого (стаціонарного) та денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, для надання їм комплексної, соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової, інших видів допомоги.

Нині у цій установі перебуває 43 дитини, які опинилися тут не з власної волі. Це - діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування та ті, родини яких потрапили у складні життєві обставини. 21 дитина - це дошкільнята.

#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт
30 вересня — День усиновлення. На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 15 дітей віком до 18 років, які чекають на нові родини.

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.