1. Головна
  2. Новини
  3. 15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею

15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею

15 листопада відзначатиме ювілейний день народження Почесний громадянин міста Ковеля, відомий поет, письменник, журналіст і краєзнавець Анатолій Семенюк. З цієї нагоди у Ковельській центральній районній бібліотеці відбудеться творчий вечір «Іду по життю з любов'ю».

Він народився в селі Клевецьк Турійського району 15 листопада 1944 року. Трудову діяльність розпочав у колгоспі та згодом змінив чимало керівних посад: очолював колективи електромереж Ковельського району, ЖЕКу №2, двічі був очільником міста залізничників, керував справами у районній раді, був консультантом міського голови, виконував обов’язки директора культурно-просвітницького центру.

Свій перший вірш він написав у 49. Та вже понад чверть століття його не полишає творча муза. Написано сотні віршів, у співавторстві з композиторами створено десятки пісень. Є оповідання, нариси, поеми.

Анатолій Семенюк – один із тих, хто пише історію Ковеля. Про події з життя громади, портрети знаних людей краю, статті на актуальні теми, про політичне і світське життя, про кохання. У віршах чи прозі, художньо чи документально – усе залишає у спадок майбутнім поколінням.

Ковельчан запрошують на ювілейний творчий вечір, який відбудеться 15 листопада у Ковельській центральній районній бібліотеці. Початок о 15.00


#АнатолійСеменюк #ДеньНародження #Бібліотека

Коментарі

Читайте також

15 листопада відзначає день народження Почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк

15 листопада відзначає день народження Почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк
КовельРost вітає іменинника з особистим святом! Про Анатолія Семенюка пише юна ковельська журналістка, учасниця проекту «Погляд молоді на місто», учениця ЗОШ №7 Вікторія Бруча.