1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту

У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту

Як повідомляють в управлінні соціального захисту, на обліку в установі зараз перебуває 5563 сім'ї, які отримують різні види соціальної допомоги. Загальна сума нарахованої та виплаченої соціальної допомоги за 9 місяців цього року становить 86,5 млн грн.

Житловими субсидіями користуються 6607 домогосподарств. Загальна сума нарахованих коштів на оплату субсидій за житлово-комунальні послуги за 9 місяців становить понад 16 млн грн. В середньому по 350 грн на одне домогосподарство. 48 домогосподарствам призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

У Ковелі проживає 40 внутрішньо переміщених осіб (переселенців), яким виплачується адресна грошова допомога на проживання.

Державними соціальними інспекторами проведено 2042 обстеження матеріально-побутових умов сімей, одержувачів субсидії та допомоги, для визначення складу кожної сім'ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для її існування.

Здійснено 3011 перевірок достовірності інформації про доходи. В 29 випадках одержувачі допомоги в декларації подали недостовірну інформацію. Як результат – виплату допомоги припинено, зайво нараховані кошти відшкодовуються.

Пільгами користуються особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім'ї загиблих в зоні АТО. Видаються путівки на оздоровлення ветеранам війни та особам з інвалідністю. Виплачуються допомоги на поховання учасників бойових дій, проводяться виплати щомісячної доплати до пенсії сім’ям загиблих в Афганістані та ін.

Наразі в управлінні зареєстровано 21 тис 937 пільговиків різних категорій.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також