1. Головна
  2. Новини
  3. 19-річному ковельчанину, який є сиротою, надали квартиру

19-річному ковельчанину, який є сиротою, надали квартиру

Сьогодні на засіданні виконкому прийняли рішення про надання житла особі з числа дітей-сиріт. Однокімнатну квартиру в одній з дев'ятиповерхівок Ковеля придбали у співфінансуванні за кошти міського та обласного бюджету (50%/50%). Вона буде включена в житловий фонд соціального призначення (соціальне житло не підлягає приватизації).

Врахувавши рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради надав житло саме 19-річному юнаку, який є сиротою і виховувався в одній із прийомних сімей у Ковелі. Наразі він зареєстрований у помешканні бабусі, яке непридатне для проживання. Тож хлопець мешкає в орендованій квартирі.

За словами начальника відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніни Іваненко, придбана квартира у досить хорошому стані, не потребує ремонту. Крім того, вона уже вмебльована, чекає на нового господаря. Представники міської влади планують вручити юнаку ключі від помешкання найближчим часом.

Згідно з рішенням виконкому, ремонтне житлово-комунальне підприємство №2 має прийняти на баланс придбану квартиру та укласти договір найму соціального житла з юнаком.


#СоціальнийЗахист #ДітиСироти

Коментарі

Читайте також

У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту

У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту
Цього року здійснено понад 3 тисячі перевірок достовірності інформації про доходи. В 29 випадках одержувачі допомоги в декларації подали неправдиву інформацію.