1. Головна
  2. Новини
  3. Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі сучасної хореографії та вуличного танцю "Lviv Street Dance Championship".

Загалом у танцювальному конкурсі, який передбачав не лише колективні змагання, а й індивідуальні батли, взяли участь близько півтора десятка дитячих хореографічних студій з різних куточків України. Конкурс відбувався у двох вікових групах та кількох номінаціях.

15 вихованок тренера Ренати Валецької (фітнес-клуб "Арена-фітнес") вразили журі своєю майстерністю та отримали кубок за перше місце у номінації "Хіп-хоп".

- 16 листопада ми відвідали цей чудовий проект, який організувала студія "ONE LIFE" м. Львів. Це змагання із сучасної хореографії та вуличного танцю. Професійні та зіркові судді, майстер класи від суддів, професійне фото та відеозйомки, нагороди та призи, сертифікати на безкоштовні МК, та багато сюрпризів...Крутезна атмосфера, море позитиву!!!, - ділиться враженнями про конкурс на своїй сторінці у Фейсбук Олена Грицюк, мама однієї з учасниць "Queen's step", 12-річної Олександри.


- Багато для кого з дітей цей виступ став дебютним, тому дівчатка старанно готувались до участі. Тренер Рената Валецька вже третій рік займається з дітьми у клубі "Арена-фітнес". Завжди відвідує майстер-класи відомих танцівників, вдосконалюючи свій професійний рівень. Колектив "Queen's step" два роки поспіль бере участь у міжнародному фестивалі "Танцююче місто". Час не стоїть на місці, і нові танцювальні стилі теж розвиваються, хотілось б більше бачити сучасних колективів на сценічних майданчиках нашого міста. І наші діти не зупиняться на досягнутому. Це лише початок нашої танцювальної історії, спостерігайте за нами й надалі, буде цікаво, - зауважує Олена Грицюк.#Дозвілля #Спорт

Коментарі

  • Аліна
    Можете будь ласка скинути номер фашойгрупи
    Відповісти

Читайте також

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО
Пляж на озері, де влітку чимало відпочивальників, заріс очеретом. Місцева громада ініціювала розчищення озера та влаштування місць відпочинку. Їх підтримали сільська рада та благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.