Ковельські кікбоксери здобули три “золота” та “срібло” на відкритому Кубку України

У м. Рівне пройшов відкритий Кубок України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради. У змаганнях взяли участь 1250 спортсменів. Вони представляли 82 команди із 23 областей України, а також Литви, Молдови, Польщі, Білорусі.

Четверо вихованців Ковельської КДЮСШ ім. Є Кондратовича (тренер Віталій Тимофєєв) виступали в розділі лоу-кік і виграли по два поєдинки.

У результаті переможцями турніру серед старших юніорів стали Павло Зейко (вага 57 кг), Роман Кухта (63,5 кг), Ян Варакін (75 кг). Станіслав Сільчук посів друге місце (+63 кг).

Роман Кухта провів свій завершальний турнір серед юніорів. Уже в грудні він спробує себе в дорослому спорті на міжнародному турнірі в Києві WIZARD OPEN.

Для решти ковельських кікбоксерів наступні змагання відбудуться 28 грудня на відкритому чемпіонаті обласного ФСТ «Україна».