1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розформовують службу статистики

У Ковелі розформовують службу статистики

З першого січня наступного року у Ковелі перестане діяти підрозділ Головного управління статистики. На офіційному сайті Державної служби статистики України Головного управління статистики у Волинській області розміщена інформація для респондентів, у якій йдеться, що «у зв’язку з оптимізацією органів державної статистики, з 01 січня 2020 року усі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності необхідно подавати в електронному вигляді або в Головне управління статистики у Волинській області». Пише ПроКовель.

Головне управління статистики у Волинській області на початку цього місяця надіслало звернення до виконавчої влади міста, де висловило бажання безоплатно передати з державної власності у власність територіальної громади Ковеля приміщення площею 367,5 кв.м, що знаходиться по вулиці Драгоманова, 22, (третій поверх триповерхового адміністративного будинку). Там ще до кінця року працюватиме статистика.

На чергову 58 сесію Ковельської міської ради, яка відбудеться 28 листопада, відповідно підготовлено проєкт рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна».

Учора постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, торговельного і побутового обслуговування населення позитивно розглянула дане питання.


#СесіяМіськоїРади #Депутати

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ліквідують вечірню школу

У Ковелі ліквідують вечірню школу
У новому Законі «Про освіту» відсутнє поняття "вечірня школа". Натомість є школи з класами вечірнього типу навчання. Чотири класи вечірньої школи, у якій нині навчається 121 учень, приєднають до ЗЗСО №5.

Приміщення у центрі Ковеля, яке колись використовувала поліклініка, продадуть на аукціоні

Приміщення у центрі Ковеля, яке колись використовувала поліклініка, продадуть на аукціоні
Ковельські депутати на учорашній сесії з другої спроби, після гучних дискусій, таки підтримали рішення та внесли цей об'єкт до переліку тих, що підлягають приватизації.

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначили водіїв громадського транспорту

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначили водіїв громадського транспорту
Сьогодні на початку сесії міської ради міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк вручили Подяки та квіти представникам галузі з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.