1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відкрилась персональна виставка художника-абстракціоніста Василя Королюка

У Ковелі відкрилась персональна виставка художника-абстракціоніста Василя Королюка

У виставковій залі культурно-просвітницького центру (Незалежності, 89) відкрилась виставка молодого ковельського митця Василя Королюка. Художник представив добірку робіт «Абстрактний живопис». Це перша персональна виставка Василя Королюка у Ковелі, проте не перша на Волині. Влітку цього року в арт-кафе «Стоп-Кадр» його роботи побачили лучани. Високу оцінку творчості ковельського митця тоді дала критик та мистецтвознавець Зоя Навроцька.

У Ковелі відкриття експозиції відбулося 22 листопада. Поціновувачі мистецтва мали можливість оглянути 39 полотен. Цей вид мистецтва пояснити дуже важко, це своя філософія внутрішнього стану у прагненні зрозуміти самого себе. Однак, полотна художника вражають шаленою колористикою і неймовірною емоційністю.

- Фантастичні композиції та нові техніки виконання передають такий рівень уяви і внутрішнього світогляду автора, які дійсно можуть переломити оцей видимий незримий світ і показати нову реальність. Всі, хто завітає на виставку, так чи інакше вступить у діалог з полотнами художника і не лишиться байдужим. А для митця - це найвища нагорода!, - поділилась враженнями головний зберігач фондів Ковельського історичного музею Мирослава Мороз.

Виставка діятиме до 22 грудня.


Читайте також: «Без обмежень»: у Луцьку відкрито першу персональну виставку картин ковельського художника ФОТО


#Виставка

Коментарі

Читайте також