Ковельські аматори започаткували культурно-театральні обміни між театрами

24 листопада у приміщенні культурно-мистецького центру на запрошення творчих друзів та колег, Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» продемонстрував жителям Володимира-Волинського філософсько-політичну драму – новелістичну трилогію «Поки прядеться нитка...».

- У професійних театрах п'єса живе багато театральних сезонів, демонструючись з року в рік щомісяця. Аматорським театрам, на жаль, така розкіш не дозволена. Ще у більших містах колективи можуть грати постановки неодноразово, а у менших публіка вже переглядати виставу повторно не надто бажає, воліючи все нових і нових вражень, - розповідає художня керівниця Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова, - Повірте, прем'єри дуже важко і болісно народжуються, і нам шкода класти виставу на полицю після одного-двох переглядів.

Саме тому і народилась ідея культурно-театрального обміну, про який місцеві аматори сцени домовились з колегами з міста Володимира-Волинського - Народним аматорським театром «Різнобарв’я».

- Прийом був дуже гостинним, щирим та теплим – неодноразово зала вибухала оплесками прямо під час вистави. Гарячі овації не стихали довго і після закінчення дійства, глядачі йшли до сцени, дякувати, фотографуватися, ділитись емоціями та враженнями, - каже режисер-постановник.

Приємне здивування та захоплення викликала і традиція ковельських театралів відзначати когось зі своїх глядачів подарунком — саме того, кому пощастило отримати квиток у 10 ряд на 10 місце. Тож жителька Володимира-Волинського стала володаркою фірмової чашки від театру «10 ряд 10 місце».

Культурно-театральний обмін передбачає й виступ у Ковелі аматорського театру з Володимира-Волинського. Тож 29 листопада о 18 годині у залі Народного Дому "Просвіта" (вул. Міцкевича, 10) Ковель гостинно прийматимемо акторів театру «Різнобарв’я» з трагікомедією «Безіменна зірка».


#Театр

Коментарі

Читайте також

У Ковелі аматорський експериментальний театр представив виставу «Поки прядеться нитка...»

У Ковелі аматорський експериментальний театр представив виставу «Поки прядеться нитка...»
Це вже п’ята велика постановка акторів студії «10 ряд 10 місце» за неповних два роки діяльності. Режисерка та художня керівниця Альона Малюга-Мельникова поєднала у виставі кілька творів Віктора Гребенюка.