1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись громадські слухання щодо будівництва бетонного заводу та розміщення салону краси

У Ковелі відбулись громадські слухання щодо будівництва бетонного заводу та розміщення салону краси

Сьогодні відбулись громадські слухання містобудівної документації щодо детальних планів територій, які представили архітектори, котрі працювали над їх розробкою, - повідомляє секретар міської ради Віра Федосюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, йшлося про розміщення бетонного заводу по вулиці Варшавській,14.
http://kovelrada.gov.ua/news-8193.html
Детальним планом передбачено розміщення бетонного заводу та формування земельної ділянки для його обслуговування площею 2,6402 га за рахунок земель комунальної власності. На території заводу пропонується розміщення бетонної установки БСУ-60, адміністративно-побутового корпусу, приміщення охорони, котельні, трансформаторної підстанції, пожежних резервуарів, майданчиків для складування сипучих матеріалів (сировини), майданчиків для зберігання автомобілів та автомобільні ваги. Обговорення проходить з 15 листопада 2019 року по 16 грудня 2019 року.

На громадських слуханнях розглянули й Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Грушевського, 1.
http://kovelrada.gov.ua/news-8196.html
Проектом передбачається розміщення салону краси, шляхом проведення реконструкції квартири №21 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку по вулиці Грушевського, 1, розміщеного на земельній ділянці площею 0,3139 га (кадастровий номер 0710400000:02:003:0016), яка перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. При розміщенні об’єкту передбачається розширення прибудинкової території на 458 кв.м для забезпечення обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими об’єктами громадського призначення. Для влаштування окремого входу зі сторони вулиці та проведення благоустрою передбачається територія площею 74,0 кв.м. Також запроектовано «кишеню» для паркування 4-х автомобілів. Обговорення проходить з 15 листопада 2019 року по 16 грудня 2019 року.

Ще один детальний план території стосувався розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Вербицького, 3-А.
http://kovelrada.gov.ua/news-8199.html
Проектом передбачається розмістити індивідуальний житловий будинок та господарську будівлю по вул. Вербицького, 3-А на земельній ділянці площею 1000 кв.м (кадастровий номер 0710400000:03:004:0043), яка перебуває у приватній власності для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд. Обговорення проходить з 15 листопада 2019 року по 16 грудня 2019 року.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх) з 8.30.


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Біля Ковельського пологового будинку висадили дерева та кущі, встановили дитячий майданчик ФОТО

Біля Ковельського пологового будинку висадили дерева та кущі, встановили дитячий майданчик ФОТО
У Ковелі тривають роботи з озеленення та облаштування майбутнього парку відпочинку для дітей та дорослих на території пологового будинку та нової дитячої поліклініки.

Служба автодоріг звітує про завершення ремонту траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин

Служба автодоріг звітує про завершення ремонту траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин
Відремонтовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрну огорожу, протизасліплюючий екран та дорожні знаки, нанесено розмітку. Загалом кошторисна вартість ремонту сягнула 80 млн грн.