1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельську Федерацію футболу визнано кращою на Волині у 2019 році

Ковельську Федерацію футболу визнано кращою на Волині у 2019 році

26 листопада в Луцьку відбулась чергова конференція Федерації футболу Волині, на якій підбили підсумки року.

Ковель на зустрічі представляли голова Федерації футболу міста, заступник міського голови Ігор Прокопів, заступники голови Федерації — тренер ФЦ «Ковель-Волинь» Віктор Романчук та директор МЦ “Спорт для всіх” Роман Лис.

Голова Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний розповів про чемпіонат та кубок області, дитячо-юнацькі змагання та жіночий футбол. Також зупинився на недоліках та досягненнях в напрямку поліпшення інфраструктури окремих команд, здобутках та проблемних питаннях міських та районних колективів.

Значну увагу у своїй промові Віталій Володимирович приділив Ковелю.

- Варто зазначити, що Ковель — місто, на яке потрібно рівнятися. Це футбольний край, де завжди були хороші гравці, віддані фанати. Саме тут проводиться колосальна робота з дітьми, адже тренери працюють на виховання юних спортсменів. Приємно, що саме в Ковелі побудували прекрасне футбольне поле зі штучним покриттям, яке слугуватиме для любителів спорту не один десяток років. Також є у місті унікальний комплекс, де розміщені якісні натуральні поля: два стандартних (100/60), три — (50/70), два для міні-футболу (60/40) та одне — для пляжного футболу, - зауважив Віталій Кварцяний.

Промовець повідомив присутнім, що у місті залізничників активно ведуться роботи з реконструкції на стадіоні “Локомотив”. Вже поставлено багато залізобетонних конструкцій, штукатурять стіни та вставляють вікна.

- Хочу сказати величезне спасибі керівництву міста та особисто заступнику міського голови Ігорю Ярославовичу Прокопіву за реальну копітку працю, любов до футболу, за його розвиток як на місцевому, так і обласному рівнях. Всім нам необхідно брати приклад з Ковеля, - завершив свій виступ колишній тренер луцької “Волині”.

Про успіхи ковельських спортсменів поінформував Юрій Титаренко, заступник голови Комітету з розвитку футболу в регіонах Української асоціації футболу.

- Хочеться відзначити, що у Ковелі проходять міжнародні, всеукраїнські дитячі турніри. У Всеукраїнських змаганнях “Шкіряний м'яч — 2019” юні ковельчани показали чудові результати у різних вікових категоріях: U11 — 1 місце вибороли учні ЗЗСО №8, U12 — 2 місце посіли представники ЗЗСО “Ліцей №11”, U13 — 2 місце зайняли футболісти ЗОШ №10, U14 — 3 місце завоювала команда СШ №3. Дуже тішить, що у сезоні 2019/2020 років ФЦ “Ковель Волинь” - одна з трьох команд, що представляє область на чемпіонаті України з футболу серед аматорів. Бажаємо спортсменам наполегливості, успіху та наснаги до перемог.

Юрій Дмитрович дав високу оцінку підготовці і проведенню у нашому місті у серпні чемпіонату України серед команд дівчат U14. За це він подякував співорганізатору змагань — Федерації футболу Ковеля.

Віталій Кварцяний нагородив Грамотою в номінації “Краща Федерація футболу на Волині у 2019 році” та Кубком “За вагомий внесок у розвиток футболу” голову Федерації футболу Ковеля Ігоря Прокопіва. Також керівнику організації вручили комплект м'ячів, які передадуть школам-партнерам, з якими співпрацює Федерація міста.

У свою чергу Ігор Ярославович подякував великому колективу людей, персоналу, тренерам та всім, хто підтримує цей вид спорту в Ковелі. Зокрема, директору міського центру “Спорт для всіх” Роману Лису, який дбає про розвиток дитячо-юнацького футболу та виховує з юних гравців професіоналів змалку.Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради
#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також

У Ковелі триває осінній турнір з футболу «AUTUMN FOOTBALL CUP-2019»

У Ковелі триває осінній турнір з футболу «AUTUMN FOOTBALL CUP-2019»
Юнаки 2005 року народження змагання завершили, а сьогодні стартував фінальний етап серії осінніх турнірів серед юнаків 2003 року народження. На вболівальників екають чотири дні видовищних поєдинків, котрі варто відвідати!