1. Головна
  2. Новини
  3. У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю

У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю

З початку 2019 року, фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості працевлаштували 41 особу з інвалідністю. Повідомляє Волинський обласний центр зайнятості.

Так, наприклад, троє осіб з інвалідністю, з числа безробітних, за інформаційної та консультаційної підтримки центру зайнятості відкрили свій бізнес, отримавши фінансову допомогу. Всі вони пройшли відповідне навчання на курсах цільового призначення, склали та успішно захистили бізнес-плани. При цьому сфери діяльності у всіх підприємців різні.

Анатолій Васковець (торгівля)

Психологи доводять, що будь-яку складну ситуацію можна вирішити, обговоривши її. Саме тому, втративши роботу через інвалідність, пан Анатолій порадився з родиною щодо започаткування власної справи і, отримавши підтримку найближчих, почав рухатися до мети. Багато часу на розмірковування не було, тому зваживши всі за і проти, вирішив вести бізнес у сфері торгівлі – продавати верхній одяг. Нині торгівля на привокзальному ринку Ковеля із стабільним потоком клієнтів приносить чоловікові хороші прибутки, адже у його крамниці великий асортимент та ціни, які задовольнять будь-який гаманець.

Романія Кравчик (бухгалтерські послуги)


Серед підприємців-початківців, котрі створили й успішно розвивають власний бізнес – мешканка Ковельщини Романія Кравчик. Життєві обставини свого часу спонукали жінку, яка має групу інвалідності, шукати роботу за сприяння Ковельського міськрайонного центру зайнятості. Довідавшись про можливість започаткувати підприємницьку діяльність, пані Романія перейнялася ідеєю самостійно господарювати. Невдовзі жінка отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю та взялася організовувати власний бізнес. Обрала актуальний та перспективний вид діяльності – надання бухгалтерських послуг, адже має досвід у цій сфері. Послуги надає для підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб у межах міста Ковеля та Ковельського району. Зі слів пані Романії, конкуренція існує, є безперечні лідери у цій галузі, але і вона має сильні сторони та буде вдосконалюватися надалі.

Більше, ніж півроку ці люди успішно працюють та розвивають свою справу. Сподіваємося, що їхній приклад надихне інших на реалізацію свого трудового потенціалу та давніх мрій.


#ЦентрЗайнятості #СоціальнийЗахист

Коментарі

  • Вадим
    З населенням Ковеля - це є дуже мало((
    Відповісти

Читайте також

За інформацією фіскальної служби, нині у Ковелі зареєстровано майже 3,5 тис. підприємців

За інформацією фіскальної служби, нині у Ковелі зареєстровано майже 3,5 тис. підприємців
За 9 місяців 2019 року Ковельським ЦНАПом зареєстровано 370 фізичних осіб-підприємців, які започаткували власний бізнес. За цей же період припинило свою діяльність 472 підприємці.