1. Головна
  2. Новини
  3. 5 грудня розпочато виплату ковельчанам готівкових житлових субсидій

5 грудня розпочато виплату ковельчанам готівкових житлових субсидій

5 грудня 2019 року розпочато виплату готівкових житлових субсидій за листопад 2019 року. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування управлінням соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Домогосподарствам, які мають борги за комунальні послуги або не отримували субсидію впродовж опалювального періоду 2018-2019 рр., або звертаються вперше, субсидія призначається лише у безготівковій грошовій формі і перераховується виключно АТ «Ощадбанком» на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг. Для безготівкових субсидій механізм виплати може бути змінено лише у наступному періоді з 01.05.2020 року.

Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

АТ “Ощадбанк” протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг інформує одержувача субсидії шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги. У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг АТ “Ощадбанк” не отримані реєстри нарахованих сум платежів. Після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”, про що установа інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлень. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк”, рахунок відкривається за зверненням одержувача житлової субсидії до АТ “Ощадбанк”.

Через особливості програмного забезпечення для призначення безготівкових субсидій є випадки неотримання у листопаді 2019 року (за жовтень 2019 року) коштів субсидії у безготівковій грошовій формі. Управлінню вдалося виправити дану ситуацію, що надасть можливість здійснити зарахування коштів безготівкової субсидії (за жовтень-листопад) у грудні 2019 року. Таким громадянам буде надіслано смс - повідомлення АТ «Ощадбанком» після 18-20 грудня поточного року. З технічних причин не отримані субсидії будуть донараховані в наступних місяцях.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також