У Ковелі представникам УТОС влаштували концертну програму та вручили відзнаки

Учора в школі мистецтв відбулись урочисті збори Ковельської міськрайонної організації Українського товариства сліпих (УТОС) за участі представників міської та районної влади, волонтерів та небайдужих людей. Їх приурочили Міжнародному дню людей з інвалідністю. Повідомили на офіційному сайті Ковельради.

Заступник міського голови Ігор Прокопів, звертаючись до присутніх, подякував за співпрацю представникам організації, волонтерам. Він запевнив, що у Ковелі не забувають про особливих людей, всіляко намагаються підтримувати тих, хто потребує допомоги та уваги. Ігор Ярославович побажав учасникам заходу щастя, міцного здоров'я, миру та злагоди. Він вручив Подяки міського голови за плідну громадську діяльність, особистий приклад активності у суспільному житті та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю членам організації УТОС — Ярославу Балаку та Ользі Воробей.

Голова організації УТОС Світлана Осійчук, яка вже протягом десяти років керує та турбується про людей з вадами зору, висловила вдячність всім, хто опікується людьми, які мають проблеми зі здоров’ям. Надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Слова вдячності звучали на адресу місцевої влади за різні види допомог, фінансову підтримку і звичайне розуміння.

У цей день свої музичні номери присутнім подарували учні та викладачі Ковельської школи мистецтв, представники УТОСу. У залі панувала доброзичлива та тепла атмосфера.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю

У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю
Троє з них відкрили свій бізнес, отримавши фінансову допомогу. Пройшли відповідне навчання на курсах цільового призначення, склали та успішно захистили бізнес-плани.