1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся конкурс творчих робіт «Змалюю світ своїми кольорами»

У Ковелі відбувся конкурс творчих робіт «Змалюю світ своїми кольорами»

Напередодні Міжнародних днів людей з інвалідністю та волонтера відбувся підсумковий етап конкурсу творчих робіт серед дітей та молоді з особливими потребами «Змалюю світ своїми кольорами». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. Він мав на меті допомогти юним митцям відкрити у собі творчі здібності, відчути радість від спілкування, привернути увагу громади до проблем людей з вадами здоров’я.

ГО “Реабілітаційний центр» ласкаво запросила не тільки фіналістів конкурсу, а й волонтерів, друзів, батьків. Кожен приніс з собою світлу посмішку, добре слово, щирі обійми. Відкрили захід господарі, виконавши символічну пісню під назвою «Добро». Гості аплодували, не шкодуючи долонь, адже кожне слово мало свій символічний зміст і торкалося самого серця.

З щирими словами до присутніх звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів. Спільно з директором центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Третяк та начальником служби у справах дітей Жанною Вельмою вони вручили дипломи та подарунки переможцям конкурсу. Також Ігор Ярославович відзначив найактивніших представників ГО “Реабілітаційний центр» та волонтерів організації.

Не минули подарунки і вихованців центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, які теж долучилися до конкурсу «Змалюю світ своїми кольорами».

Втім, малеча так чекала цього свята, що вирішила і сама неабияк вразити дорослих чимось приємним та несподіваним. Діти підготували та зіграли веселу естафету, яка зарядила позитивом кожного, хто був присутній. Радісний сміх та невпинна енергія вирували у залі. Завершилась зустріч врученням подарунків та оголошенням результатів конкурсу.


#Соціальнийзахист

Коментарі

Читайте також