1. Головна
  2. Новини
  3. Донецький «Шахтар» переміг львівські «Карпати» у Ковелі

Донецький «Шахтар» переміг львівські «Карпати» у Ковелі

У Ковелі З 25 по 28 листопада на полях КМЦФНЗ «Спорт для всіх» проходив масштабний осінній футбольний турнір Autumn Football Cup 2019 серед юнаків 2003 р.н. Повідомляє kovel.tv.

У місті залізничників зібрались одні з найсильніших юнацьких команд України, у складах яких було багато гравців різних юнацьких збірних та навіть учасники молодіжної Ліги Чемпіонів.

У Фінальному етапі Autumn Football Cup 2019 взяли участь 8 надзвичайно потужних колективів: ФК «Шахтар» (Донецьк) були представлені командами 2005, 2004 та 2003 р.н., ФК «Карпати» (Львів), ФК «Оболонь-Бровар» (Київ), ФК «Колос» (Ковалівка), Вік-Волинь (Володимир-Волинський) та господарі поля — ФЦ «Ковель-Волинь».

У фінальному матчі турніру, який проходив на найбільшому на Волині полі зі штучним покриттям, ФК «Шахтар» (2003 р.н.) з рахунком 3:0 переміг львівські «Карпати».

Результати турніру серед юнаків 2003 р.н.:

1 місце - ФК «Шахтар» 2003
2 місце - ФК «Карпати»
3 місце - ФК «Шахтар» 2004
4 місце - ФК «Оболонь-Бровар»
5 місце - Вік-Волинь
6 місце - ФК «Шахтар» 2005
7 місце - ФЦ «Ковель-Волинь»
8 місце - ФК «Колос»

ФЦ «Ковель-Волинь» дякує командам-учасницям, котрі стали частиною унікальної футбольної події, яку вперше вдалося реалізувати на Волині!#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також

У Ковелі завершився масштабний осінній футбольний турнір, участь у якому взяли найсильніші юнацькі команди України

У Ковелі завершився масштабний осінній футбольний турнір, участь у якому взяли найсильніші юнацькі команди України
Футбольний Центр «Ковель-Волинь» дякує командам-учасницям турніру "Autumn Football Cup 2019", котрі стали частиною унікальної футбольної події, яку вперше вдалося реалізувати на Волині.

Ковельську Федерацію футболу визнано кращою на Волині у 2019 році

Ковельську Федерацію футболу визнано кращою на Волині у 2019 році
У Луцьку відбулась чергова конференція Федерації футболу Волині, на якій підбили підсумки року. Віталій Кварцяний вручив голові Федерації Футболу міста Ковеля Ігорю Прокопіву Грамоту та кубок за вагомий внесок у розвиток футболу.