Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО

Студентське життя молоді Ковельського медичного коледжу багате на різноманітні події. Колектив педагогів та учнів ініціюють проведення корисних та цікавих заходів у своєму навчальному закладі. Крім того, вони є активними користувачами соцмереж, на сторінках яких діляться своїми фото, враженнями та позитивними емоціями.

Цього разу медколедж здивував креативною добіркою світлин до Всесвітнього дня української хустки. Суто жіночий аксесуар приміряла на себе й чоловіча половина студентства.

- 7 грудня відзначатимуть Всесвітній день української Хустки. З цієї нагоди викладачі і студенти Ковельського медичного коледжу проводять флешмоб "Зроби фото з українською хусткою", який сприятиме збереженню та відродженню народних традицій. Адже українки споконвіку носили хустку, яка вважалась оберегом, символом любові до рідного краю, поваги до українських традицій. Запрошуємо усіх приєднатися до флешмобу та засвідчити свій патріотизм та вірність традиціям, - йдеться у дописі на сторінці Ковельського медичного коледжу у Фейсбук.
#МедичнийКоледж #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО
Змагались студенти трьох навчальних закладів міста: Ковельського ПЕК, медичного коледжу та КЦПТО. Усі команди продемонстрували високу фізичну, медичну та військову підготовку.