1. Головна
  2. Новини
  3. На підтримку національної армії ковельчани спрямували майже 16 мільйонів гривень податків

На підтримку національної армії ковельчани спрямували майже 16 мільйонів гривень податків

Упродовж одинадцяти місяців 2019 року на Волині до держбюджету сплачено 279,4 мільйона гривень військового збору. Повідомляє Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, фінансовий внесок області на підтримку обороноздатності країни на 18,2 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

- Кожен відповідальний та свідомий свого обов’язку громадянин розуміє, що національна безпека та оборона потребують належної фінансової підтримки. Тому працюючи легально, кожна наймана особа зі свого офіційного заробітку робить особистий фінансовий внесок задля підтримки національної армії. Варто особливо подякувати волинським працедавцям. котрі працюють у правовому полі, використовують офіційно зареєстрованих найманих працівників, сплачуючи всі передбачені законом податки і збори. Завдяки взаємній відповідальності – працівників та їх роботодавців, держава спроможна фінансувати заходи національної безпеки та соціально-економічні програми, - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.


Довідково:

У січні-листопаді 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку –120,5 мільйона гривень, на території Луцького району – 21,9 мільйона гривень, у м. Ковель – понад 15,9 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський – 15,1 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – понад 13 мільйонів гривень військового збору.


#ВійськовийЗбір

Коментарі

Читайте також

За півроку ковельчани сплатили понад 9 мільйонів гривень на потреби національної армії

За півроку ковельчани сплатили понад 9 мільйонів гривень на потреби національної армії
Військовий збір — податок, який було введено в 2014 році для фінансування Збройних сил України. Його сплачують фізичні особи на території нашої держави з легально отриманих доходів.