1. Головна
  2. Новини
  3. «Пригоди з копами»: ковельська молодь взяла участь у пізнавальному квесті

«Пригоди з копами»: ковельська молодь взяла участь у пізнавальному квесті

Волонтери молодіжного центру «Місто ідей» створили та реалізували квест «Пригоди з копами».

Його метою було довести молоді, що поліція не «страшна», а навпаки працівники поліції - це друзі для молоді. 7 грудня 18 підлітків у цьому переконалися, - каже організатор заходу Олександр Деркачук.

У квесті всього було сім станцій і одне бонусне завдання. Учасники мали розшукати «поліцейського під прикриттям» у супермаркеті, «знешкодити» вибухівку, допомогти тваринкам у парку, що «видерлися на дерево», відповісти на тематичні запитання у вікторині, розгадати ребуси та загадки, показати свої знання з надання першої домедичної допомоги «непритомній людині у парку». Бонусним завданням для учасників було обміняти «поліцейські жетони» на будь-які речі у перехожих людей поблизу Молодіжного центру «Місто ідей».

Учасникам довелося добряче позмагатися, адже призові місця обмежені. До фіналу з однаковою кількістю балів увійшли дві команди, тому між ними провели додатковий батл (ставили тематичні запитання обом командам). За підсумками батлу, перше місце посіла команда «Квартет «Різні і ведучий», у складі якої були дуже активні Сорокіна Марія, Денис Макарчук, Тетяна Щесюк, Ангеліна Ясюк та Марія Артишук. А друге місце – команда спритних і кмітливих «Чикибомбоні», у складі якої грали Анастасія Климюк, Юлія Кисляк, Юлія Горщарук та Єлизавета Пузанська.

Організатори квесту Олександр Деркачук та Руслана Ятчук дякують за співпрацю та підтримку в реалізації молодіжного квесту інспектору із зв’язків з громадськістю (Відділ організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області ДПП) Олені Дмитрук, колективу молодіжного центру «Місто ідей», магазину «Кулька», представництву Товариства Червоного хреста в м. Ковелі.

Окрема вдячність спонсорам за призи для переможців квесту:

Молодіжний центр «Місто ідей»,
магазин електроніки «iPhone House»,
мережа кав’ярень «Coffee Dali».


Автор статті: Олександр Деркачук, волонтер МЦ «Місто ідей», учень 10 класу НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №13 - колегіум"


#МістоІдей #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Члени клубу «Красномовець. Ковель» взяли участь у фіналі конкурсу ораторів західної України

Члени клубу «Красномовець. Ковель» взяли участь у фіналі конкурсу ораторів західної України
Ковельські промовці виявилися найактивнішими учасниками, а волонтер молодіжного центру «Місто ідей» Денис Макарчук став переможцем у конкурсі експромт-промов.