Ковельчанці, позбавленій батьківського піклування, виплатять грошову компенсацію на придбання квартири

Сьогодні на своєму засіданні виконавчий комітет прийняв рішення про виплату грошової компенсації особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, для придбання житла. Пише офіційний сайт ковельської міської ради.

У грудні Ковель отримав цільову субвенцію з державного бюджету. Міська комісія з формування пропозицій щодо її спрямування на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, розглянула подання управління соціального захисту населення.

У ньому йшлося про виділення цих коштів вісімнадцятирічній Анні Ф., яка позбавлена батьківського піклування, перебуває першою на квартирному обліку осіб, що мають відповідний статус. Нині дівчина мешкає у соціальному житлі.

Анна написала заяву про призначення та виплату їй грошової компенсації для купівлі квартири. Ковельчанка вже розпочала підбирати собі оселю.


#ДітиСироти #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також