1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські школярі сплели зимову маскувальну сітку, яку передали бійцям ФОТО

Ковельські школярі сплели зимову маскувальну сітку, яку передали бійцям ФОТО

Учні Ковельської спеціалізованої школи №3 імені Лесі Українки сплели зимову маскувальну сітку, яку передали військовослужбовцям, - повідомляють на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

- Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишає байдужими і дитячі серця. Учні беруть участь у благодійних акціях, волонтерських проектах для благородної справи – допомоги воїнам ООС. На цей раз юні патріоти долучилися до акції «Захисти захисника» і сплели зимову маскувальну сітку.

Кілограми білої тканини, яку принесли з дому учні й вчителі, потрібно було порізати, порвати на маленькі клаптики для того, щоб, застосовуючи техніку «бахрома», створити величезне біле полотно розміром 8×12 метрів. Основу для сітки було придбано за кошти школи з допомогою громадської організації «Храм надії».

- Упродовж двох тижнів Виховний центр і фоє школи перетворилися на майданчик активних дій. Не лякали ні постійний гамір, ні сміття, яке залишалося після використаної тканини. Активісти кожного класу під керівництвом заступника директора з виховної роботи, організатора учнівської молоді, окремих класних керівників на перервах і після уроків поспішали вкласти тепло своїх сердець та побажання миру і добра захисникам України у маленькі білі клаптики, які зав’язували на кожному вузлику сітки - приблизно 38 тисяч вузликів. Працювали дружно, завзято, сповнені розуміння хай маленького, але важливого вкладу в збереження миру, - йдеться у дописі.

Сітку передали Ковельському об'єднаному міському військовому комісаріату для подальшого транспортування в зону ООС. Усі учні школи вірять у перемогу і чекають повернення героїв додому живими і здоровими.


#ХрамНадії #ДопомогаАТО #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі зловмисники розбили скло в авто, придбане волонтерами для бійців, викравши рюкзак та Біблію військового капелана

У Ковелі зловмисники розбили скло в авто, придбане волонтерами для бійців, викравши рюкзак та Біблію військового капелана
8 жовтня він вирушає на Схід та передасть автомобіль бійцям 8-го батальйону Української Добровольчої Армії, який базується в Широкіне.

Ковельські волонтери передали сьогодні в АТО маскувальні сітки

Ковельські волонтери передали сьогодні в АТО маскувальні сітки
Їх плетуть у громадській організації “Храм Надії”. Крім того, за сприяння благодійників вони відправляють на передову продукти харчування, одяг, засоби гігієни, солодощі, сушені фрукти і трави.