Маленькі ковельчани і цього року отримають новорічні подарунки від Степана Івахіва ФОТО ВІДЕО

Традиційно під Новий рік та Різдво благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині” дарує дітям подарунки. Про це повідомили на сайті фонду.

Цього року солодощі з добре впізнаваною емблемою фонду отримають понад 21 тисяча юних волинян: діти-сироти, вихованці дитсадків та учні початкових класів усіх шкіл Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Ратнівського та Шацького районів області.

Новорічні подарунки від народного депутата України Степана Івахіва починають формувати заздалегідь. Ще в жовтні благодійний фонд “Патріоти Волині” провів своєрідний тендер серед постачальників усіляких солодощів. Цього року виконавцем відповідального замовлення благодійного фонду “Патріоти Волині” стали волинські підприємці.

За два тижні у цьому цеху розфасували більш як 21 тисячу солодких подарунків. Після розфасовки солодощів вже готові подарунки ще раз перевірили представники фонду. Далі справа за малим: вчасно доставити увесь цей святковий вантаж головним замовникам — дітям.

- Для цього ми організували централізовану доставку подарунків зі складу до наших замовників — шкіл та дошкільних установ Ковеля, всіх районів та об’єднаних територіальних громад виборчого округу Степана Івахіва, - підсумовує директор благодійного фонду Павло Самолюк. - А вже за кілька днів, на свято Миколая ми самі приїдемо до дітей, аби привітати їх з довгоочікуваними зимовими святами. Сподіваємось, наші подарунки підсолодять малечі присмак Нового року та Різдва, додадуть їм радості та святкових емоцій.

#ПатріотиВолині #СтепанІвахів #НовийРік

Коментарі

Читайте також

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО
Пляж на озері, де влітку чимало відпочивальників, заріс очеретом. Місцева громада ініціювала розчищення озера та влаштування місць відпочинку. Їх підтримали сільська рада та благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

Як у Ковелі відсвяткували День залізничника ВІДЕО

Як у Ковелі відсвяткували День залізничника ВІДЕО
Давня співпраця поєднує трудові колективи Ковельського залізничного вузла з народним депутатом України Степаном Івахівим. І цьогоріч стараннями благодійного фонду «Патріоти Волині» ковельчанам влаштували задушевне свято.