1. Головна
  2. Новини
  3. Двох дітей можуть вилучити з сім'ї у Ковелі через недогляд

Двох дітей можуть вилучити з сім'ї у Ковелі через недогляд

Двох дітей можуть вилучити з сім'ї у Ковелі через недогляд. Про це повідомляє начальник Служби у справах дітей Жанна Вельма.
Фото ілюстративне

З її слів стало відомо, що у сім'ї, в якій виховується двоє маленьких дітей, кілька місяців тому померла мама, яка зловживала спиртним, а вихованням дітей займався батько. Відповідні служби здійснювали соціальний супровід цієї родини. Хлопчик є учнем початкової школи, дівчинка відвідує дитячий садок.

Отримавши інформацію від сусідів про неналежний догляд за малечею, здійснили перевірку умов проживання та виховання дітей. З'ясувалося, що чоловік досить часто перебуває у нетверезому стані, тож належного догляду діти не мають. Комісія вирішила тимчасово влаштувати дітей, братика й сестричку, в заклад соціального захисту. Нині вони проживають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Готуються документи до розгляду на комісії з питань захисту прав дітей стосовно доцільності позбавлення батьківських прав батька малолітніх.#ДітиСироти #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також