1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські таланти презентували ялинки, новорічні композиції та інші артоб'єкти з вторсировини та сміття

Юні ковельські таланти презентували ялинки, новорічні композиції та інші артоб'єкти з вторсировини та сміття

У кінотеатрі "Прем'єра" відбулась незвичайна подія: зразкова студія "Чарівний пензлик" палацу учнівської молоді імені І. Франка презентувала результати екопроекту "Збережи живу ялинку" і представила символи Нового року, виконані з вторсировини та сміття. Пише на ствоїй сторінці у соцмережі керівник студії, місцева художниця Оксана Цюп'яшук.

- Важливо, щоб сьогоднішні діти в майбутньому були не лише розумними та креативними, а й екосвідомими. Власне, юні художники вже зараз вчаться сортувати сміття та доводять, що багато речей та предметів, які більшість людей викидають (фантики, пакети, пластикові пляшки, ґудзики, біжутерія, мушлі, лампочки, бігуді та ін.), можуть бути елементами артоб'єктів. І що власноруч можна зробити дуже гарну ялинку чи композицію, навіть не купуючи декор, - зауважує Оксана Цюп'яшук.

Діти потішили Миколая, а їхні роботи створюють справжню святкову атмосферу у кінотеатрі "Прем'єра", якому юні майстри дякують за підтримку дитячої творчості та гарні призи!


#Кінотеатр #ДеньСвятогоМиколая

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим

У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим
На глядачів робота кримськотатарського режисера справила неймовірне враження. Про свої емоції вони діляться у соцмережах та дякують організаторам - кінотеатру "Прем'єра", і режисеру за зустріч і змістовний фільм.