1. Головна
  2. Новини
  3. Новорічними вогнями засяяла головна ялинка міста Ковеля

Новорічними вогнями засяяла головна ялинка міста Ковеля

Учора у Ковелі урочисто відкрили головну ялинку міста, яка під аплодисменти малечі і дорослих засяяла новорічними вогнями. Стилізованою ілюмінацією прикрасили і ялинки на площі Героїв Майдану, приміщення Будинку рад. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Потому дійство перемістилось до паркової сцени, яка своїм творчим й креативним оформленням створювала особливий настрій глядачам і митцям. Тут на всіх чекало свято “Святий Миколай іде – Різдво веде”. Поруч було розгорнуто ярмарок, де можна було придбати новорічні сувеніри, вироби ручної роботи майстрів нашого міста та зігрітись гарячими напоями.

Мистецький захід тривав понад дві години. Ведучі Наталія Гончар та Аліна Кубська впродовж вечора підбадьорювали усіх гостей, закликали їх до веселощів та розваг. Поздоровив ковельчан Святий Миколай.

У присутніх була хороша нагода зробити знімок з Миколаєм у спеціально облаштованих фотозонах, в які організатори вклали часточку душевного тепла, неабиякі старання та фантазію.

У концертній програмі взяли участь: вихованці зразкових студій «Надія» (керівник Ірина Новожилова) та "Нові таланти" (Світлана Шиманська), «Дзвіночок» (Інна Темрук) НД «Просвіта», студії естрадного співу «Зорепад» (Руслана Шацька), студії сучасної хореографії «Пірует» (Марина Приц), народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Барвінок» (Любов Ризванюк), народний аматорський фольклорний гурт «Намисто” (Наталія Гончар), ансамбль пісні і танцю “Лісова пісня” (Світлана Труш, Олексій Кіпень), ансамбль НВК №13 (Олег Корнелюк).

Феєрверк із холодних вогнів завершив колоритне святкове дійство.


#НоворічнаЯлинка #НовийРік #ДеньСвятогоМиколая

Коментарі

Читайте також

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»
За незаконну вирубку і пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання, а також за порушення порядку реалізації новорічних ялинок наступає адміністративна або кримінальна відповідальність.