Колекція Ковельського історичного музею поповнилась експонатом епохи класицизму

Ковельський історичний музей формує колекцію декоративно-ужиткового мистецтва. Серед останніх надбань - кухонна шафа кінця XIX - поч. XX ст., виготовлена у перехідний період від класицизму до модерну. Шафа з листяного дерева, декорована накладною інтарсією з орнаментальних мотивів із червоного дерева.

Як повідомила головний зберігач фондів історичного музею Мирослава Мороз, жоден з волинських музеїв наразі не має таких меблів. Цей доволі цінний експонат місцеві музейники придбали за символічну суму у підприємця. Крім того, він подарував ще й стільці.

- Якщо хтось із ковельчан має у себе вдома цікаві антикварні речі різних історичних періодів і хоче зробити подарунок майбутнім поколінням - музей з радістю прийме такі експонати. Можемо розглянути й можливість придбання, але все залежить від ряду обставин, - каже Мирослава Мороз.

Нині у колекції цього періоду - піаніно, дзеркало, годинник та кілька стільців. Усі вони мають власну історію, тож працівники музею готують для відвідувачів цікаву інформацію, яку обіцяли оприлюднити згодом.


#Музей #ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також