1. Головна
  2. Новини
  3. Правоохоронці припинили діяльність закладів грального бізнесу у Ковелі

Правоохоронці припинили діяльність закладів грального бізнесу у Ковелі

20 грудня співробітники Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із підпорядкованими підрозділами та за участю працівників обласного Управління стратегічних розслідувань на території області припинили діяльність 187 гральних закладів, зокрема, лотерей, які згідно з відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів відсьогодні втратили можливість працювати в законному полі. Такі заклади припинили діяльність, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Ківерцях, Іваничах, Маневичах та Горохові, проводять демонтаж обладнання та реклами.

Окрім цього, в ніч на п’ятницю, 20 грудня, викрито та припинено діяльність двох нелегальних покерних клубів та мережу гральних закладів, де в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги у сфері грального бізнесу, під виглядом інтерактивних клубів, шляхом доступу через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

Стосовно чотирьох гравців, які перебували в гральних закладах, складено адміністративні протоколи за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого ст.181 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про участь в організованих азартних іграх. Вилучено обладнання на суму понад 3 млн. грн. За цими фактами зайняття незаконним гральним бізнесом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

На Волині діють постійні мобільні групи зі складу слідчих підрозділів поліції та обласного управління стратегічних розслідувань, які здійснюють постійний моніторинг та реагування на факти, пов’язані з незаконним гральним бізнесом.

Поліцейські також попереджають громадян про кримінальну відповідальність за організацію незаконного грального бізнесу.

#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також