1. Головна
  2. Новини
  3. Для школярів району провели екскурсію у Ковельському відділі поліції

Для школярів району провели екскурсію у Ковельському відділі поліції

У рамках «Всеукраїнського тижня права» працівники ювенальної превенції Ковельського відділу поліції провели екскурсію у відділі поліції для учнів Дубівської та Бахівської шкіл. Повідомляє пресслужба поліції.

В ході зустрічі з школярами було обговорено проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки. Учням вкотре нагадали правила поведінки у стінах навчального закладу та поза його межами. Особливу увагу учнів правоохоронці звернули на наслідки вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Також школярам продемонстрували спеціальні засоби, які використовують поліцейські. Діти з цікавістю роздивлялися транспортні засоби, зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній роботі.

- Виховання у підростаючого покоління поваги до прав та основних обов’язків людини та громадянина сформує правову свідомість та навички правомірної поведінки, - зазначила інспектор поліції Олена Турчин.#Освіта #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО
Колектив закладу здивував креативною добіркою світлин: традиційний жіночий аксесуар одягли не лише чарівні викладачки й студентки коледжу, а й чоловіки.