1. Головна
  2. Новини
  3. З Днем святого Миколая у Ковелі привітали дітей загиблих героїв, сиріт та дітей з нелегкою долею

З Днем святого Миколая у Ковелі привітали дітей загиблих героїв, сиріт та дітей з нелегкою долею

Напередодні улюбленого свята дітей Святий Миколай завітав у сім’ї загиблих героїв, які захищали Україну. Повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради. Вісімнадцятьом хлопчикам і дівчаткам Чудотворець подарував миті приємних несподіванок, цікавого спілкування, хорошого настрою і, звичайно, солодощі. Організувала доброчинну акцію міська влада.

А у День Святого Миколая, 19 грудня, службою у справах дітей, міським центром соціальних служб для сім“ї, дітей та молоді було організовано свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. У кафе “Маестро” завітало понад сотню хлопчиків та дівчаток. Вони переглянули лялькову виставу, яку продемонстрував клуб «Капітошка». Благодійний фонд «Мальва» порадував малечу солодкими подарунками.

Зі святом дітей та опікунів привітали заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, голова благодійного фонду «Мальва» Ізольда Лобас, голова громадської організації «Молодіжний центр «Ковель» Олена Грицюк.

Крім того, напередодні свята 14 ковельських сімей отримали продуктові набори, в яких - усе необхідне для святкового столу, не забули і про солодкі презенти для малечі. Про це подбали Служба у справах дітей, а також приватні підприємці - Світлана Романюк та Валентина Конашук.


#ДеньСвятогоМиколая #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Юні ковельські таланти презентували ялинки, новорічні композиції та інші артоб'єкти з вторсировини та сміття

Юні ковельські таланти презентували ялинки, новорічні композиції та інші артоб'єкти з вторсировини та сміття
Вихованці зразкової студії "Чарівний пензлик" показали результати екопроекту "Збережи живу ялинку". Захід відбувся за підтримки кінотеатру "Прем'єра".