1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські дошкільнята готували подарунки для діток з особливими потребами

Ковельські дошкільнята готували подарунки для діток з особливими потребами

Дошкільний навчальний заклад №10 "Дзвіночок" став ініціатором благодійної акції «Добро починається з тебе». Про це повідомила директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Метою заходу стало бажання привітати діток з особливими потребами, які знаходяться на індивідуальній формі навчання, з новорічно-різдвяними святами. Підтримав акцію і Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Особливість цього задуму у тому, що до виготовлення подарунків долучилися не тільки батьки, працівники закладу, а й дітки. Старша та різновікова групи спекли святкове печиво, розмалювавши його кольоровими барвами. Інша малеча виготовила різдвяні іграшки, вклавши у кожен виріб тепло своїх долонь та добрі помисли. Таким чином педагоги закладу навчають юних ковельчан робити добрі справи, допомагати іншим, любити та віддавати.

- Більше десяти сімей, у яких виховуються дітки з особливими потребами, отримали чудові святкові пакуночки, бережно обгорнуті у любов. Радості не було меж! Хтось нальоту розпаковував торбинку, а хтось трепетно тулив до своїх грудей. Діти - діткам, такий собі своєрідний меседж, взаємообмін позитивними емоціями, - запевняє Інна Третяк.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі побував новопризначений очільник Волинської області

У Ковелі побував новопризначений очільник Волинської області
Юрій Погуляйко відвідав заклади соціального захисту: центр соціально-психологічної реабілітації, центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та стаціонарне відділення, де проживають одинокі літні громадяни.