1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених

Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених

Сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах і проживають в Луцьку та Нововолинську, засуджені Ковельської виховної колонії та малозабезпечені родини, якими опікується Церква блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ у Ковелі, - отримали солодку випічку до свят, які їм передали інспектори зі зв’язків з громадськістю. Повідомляє пресслужба патрульної поліції.

Цей благодійний проект втілили підприємство «Теремно хліб» та БФ «Карітас Волинь», поліцейські також долучились та безпосередньо вручили добрі смаколики тим, хто цього особливо потребує.

- Люди опиняються в складних життєвих обставинах через різні фактори, але зрозуміло одне: коли хтось стає на неправильний шлях, треба підказати, допомогти, підтримати. Патрульна поліція саме така: власним прикладом наші працівники демонструють, що працюють задля встановлення взаєморозуміння й довіри. І приємно, що є діалог, є порозуміння, є надія, що ці люди стануть на правильний шлях, - розповів керівник ковельського відділу патрульної поліції Тарас Михалко, який також відвідав неблагополучні родини та неповнолітніх з колонії.


Крім того, Тарас Михалко та інспекторка Олена Дмитрук зустрілись з вихованцями Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у Ковелі. Тут їм спочатку показали виставу «Ти особливий» від театральної студії «Капітошка» (ГО «Молодіжний центр Ковель»), потому малюки могли поспілкуватись з патрульними. Працівники ковельського відділу патрульної поліції придбали та подарували вихованцям гарні іграшки й солодощі та пообіцяли навідуватись частіше.


#СоціальнийЗахист #ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі побував новопризначений очільник Волинської області

У Ковелі побував новопризначений очільник Волинської області
Юрій Погуляйко відвідав заклади соціального захисту: центр соціально-психологічної реабілітації, центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та стаціонарне відділення, де проживають одинокі літні громадяни.