1. Головна
 2. Новини
 3. У Ковелі зменшили плату за опалення та гарячу воду

У Ковелі зменшили плату за опалення та гарячу воду

Для ковельчан плата за централізоване теплопостачання та гарячу воду за грудень зменшиться на 20 відсотків, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Йдеться про прийняте ПТМ «Ковельтепло» рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення та релігійних організацій за грудень 2019 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», яка введена в дію з 26.12.2019р., теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів починаючи з нарахувань за грудень 2019 року.

Підставою для зміни розміру нарахувань є лише умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована в тарифах.

Для населення та релігійних організацій у грудні 2019 року нарахування за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води буде змінено із застосуванням коригуючого коефіцієнта для врахування зміни ціни природного газу. Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн./тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах врахована 6235,51 грн./тис.куб.м без ПДВ.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:
С = (1 – К) × П,
за грудень 2019 року С = 0,2 × П
де
К - коефіцієнт перерахунку, який у грудні 2019 року становить 0,8;
П - плата за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Враховуючи зменшення ціни на природний газ у грудні 2019 року (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу) за умови незмінних інших складових тарифу (починаючи з жовтня 2017 року і по даний час), нарахування плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям за грудень 2019 року зменшиться на 20 відсотків.

Звертаємо увагу, що згідно цієї Постанови теплопостачальні організації отримали право змінити розмір нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води в залежності від вартості природного газу, а не тарифи на дані послуги.


Адміністрація ПТМ «Ковельтепло»


#Ковельтепло

Коментарі

 • Наталія
  Коли йде мова про гарячу воду і її оплату, в мене починає боліти голова. В нас з крана гарячої води вже роками біжить холодна--платимо як за гарячу.Писали заяви-прохання на проведення замірів температури води-повний ігнор. Потрібно встановити лічильники, які реагують на температуру тої води, бо ми платимо за холодну по ціні гарячої. Вони знижуючи тарифи нічого не втрачають.По договору постачання гар. води нам повинні подавати воду не менше 45 градусів, но більше 20 не видушиш. В чому причина і чому на це ніхто не скаржиться я не розумію.Коли прийшла зі скаргами в теплокомун. мені сказали користуйтесь бойлером, але я хочу користуватись гар. водою необмежено і сплачувати за неї а не за хол. воду з гарячого крану.
  Відповісти
 • Віра
  У нас така ж ситуація. Гарячої води немає, писали скарги - толку нуль. А для того, щоб пішла хоча б більш менш тепла, необхідно злити відро-два води холодної. Батареї також ледве теплі у холодну погоду. Ціна у платіжках взагалі не відповідає наданню послуг...
  Відповісти

Читайте також

У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення

У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення
На виконання доручення Прем'єр-міністра України працюватиме робоча група щодо тарифів на теплопостачання підприємств Волині: КП «Нововолинськтеплокомуненерго», ПТМ «Ковельтепло», ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та ДКП «Луцьктепло».