1. Головна
  2. Новини
  3. 2020 - високосний рік: у чому його особливість та чого не варто робити

2020 - високосний рік: у чому його особливість та чого не варто робити

2020-й рік - високосний, що, як правило, асоціюється у людей з бідами і катастрофами. За східним же календарем 2020 році - рік білого сталевого пацюка, який сприяє різним починанням, - пише Обозреватель.

Високосний рік - що це?

Високосний рік відрізняється від звичайного тим, що довший на добу, тобто 2020-й триватиме 366 днів. Це пояснюється тим, що повний оборот навколо сонця наша планета робить за 365 днів з "хвостиком". За 4 роки "хвостик" збільшується і утворюється один зайвий день, який додають до лютого.

Тому в 2020 році лютий буде складатися з 29 днів. Здавалося б, ну і що? З точки зору науки, цим все і вичерпується, але тут втручаються забобони.

Чому вважається, що високосний рік несе біди?

Історія високосного року сягає корінням у сиву давнину. Легенда свідчить, що колись Касьян зрадив Бога, за що останній наклав на нього покарання, три роки бідолаху били по голові важким, тупим предметом, а на четвертий опускали з Небес на Землю.

За іншим переказом, святий Касьян поставлений охороняти ворота Пекла, але раз в 4 роки, 29 лютого, він бере відпустку і відправляється відпочити на Землю.

Виходить, що 29 лютого Касьяну добре, а всім погано. Ну відповідно і весь рік буде екстремальним.

У 2020 році не рекомендується:

Починати серйозні проекти. Це стосується покупки і продажу нерухомості, укладання контрактів, переїздів на нове місце проживання тощо. Загалом, сидіть весь рік як миша під віником, уникаючи прийняття кардинальних рішень.

В особистому житті та ж картина: не одружуйтесь (не виходьте заміж), не розлучайтеся. Розлучення може виявитися поспішним, а шлюб недовготривалим.

Якщо плануєте завести дитину, відкладіть ідею на рік. Вважається, що дитина, народжена в високосний рік, буде нещасливою.

Уникайте тривалих переїздів (перельотів). Пам'ятайте, що у високосному році катастроф (аварій) в рази більше.

І порада для любителів "тихого полювання", грибників і інших збирачів, вважається, що у високосному році в дарах природи зосереджується максимальна кількість негативної енергії.


#НовийРік

Коментарі

Читайте також

У перші дні нового року біля головної ялинки Ковеля провели новорічні розваги для дітей

У перші дні нового  року біля головної ялинки Ковеля провели новорічні розваги для дітей
У програмі: рухливі ігри, естафети, хороводи, танці, руханки, інтелектуальні конкурси та багато іншого від організаторів свята - працівників народного дому “Просвіта” та Палацу учнівської молоді.