1. Головна
  2. Новини
  3. У перші дні нового року біля головної ялинки Ковеля провели новорічні розваги для дітей

У перші дні нового року біля головної ялинки Ковеля провели новорічні розваги для дітей

Уже традиційно у перші дні нового року біля головної ялинки міста для маленьких ковельчан влаштовують розваги, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Чимало батьків із дітьми приходять на веселі забави. Працівники народного дому «Просвіта” вчора, 2 січня, запросили всіх на “Новорічний кач-та-да-дач”. Це було надзвичайно.

У програмі: рухливі ігри, естафети, хороводи, танці. Цікавими були інтелектуальні конкурси на перевірку уважності та ерудиції. Приємно те, що батьки юних ковельчан теж не могли встояти на місці і веселились разом з ними. Діти мали змогу отримати подарунок за виступ для Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Сьогодні представники Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка провели для дітвори «Зимовий колорит». Біля ялинки зібралися хлопчики та дівчатка різного віку, аби зустрітися з улюбленими персонажами.

Разом з казковими героями діти розважались у запальних танцях, руханках, іграх. Вони з задоволенням відгадували загадки та розповідали вірші. Ніхто не нудьгував у ці дні біля ялинки. Запальні ведучі прагнули усім додати новорічного настрою та створити свято для дітвори.


#НовийРік

Коментарі

Читайте також