1. Головна
  2. Новини
  3. Ще одна дитина-сирота матиме можливість отримати житло у Ковелі

Ще одна дитина-сирота матиме можливість отримати житло у Ковелі

Відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила з заявами дитини, позбавленої батьківського піклування, та її прийомних батьків-вихователів щодо взяття 16-річної Софії на соціальний квартирний облік. Розглянуті надані документи, що підтверджують такі права дівчини.

Вирішили підготувати проєкт рішення для затвердження виконавчим комітетом.

Водночас, п’ятеро осіб знято з квартирної черги. Двоє – за їх особистими заявами, одна родина придбала житло, у двох сталися зміни у складі сім’ї.

Комісія погодила переоформлення квартирного обліку з померлого чоловіка – ветерана праці, на його дружину із внесенням її в списки для загального одержання житла.

Задоволено клопотання Ковельського міськрайонного суду про виключення зі списку службового житла квартири в будинку № 1 по вул.Грушевського у зв’язку з відсутністю потреби у такому її використанні.

Підтримано рішення первинної профспілкової організації ВСП “Ковельська дистанція колії” про взяття громадян на квартирний облік за місцем роботи.

З усіх розглянутих питань відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть напрацьовані проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.


#ДітиСироти #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також