Комунальники розповіли, як у Ковелі забезпечують зимове утримання доріг з цілодобовим чергуванням служб

Під час засідання виконкому, яке відбулось сьогодні, розглянули питання функціонування міського господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Директор комунального підприємства “Добробут” Ігор Михалевич повідомив, що для забезпечення належного утримання доріг міста Ковеля з 30 листопада до 16 грудня 2019 року працівниками підприємства проводилось цілодобове чергування. Його відновили з 26 грудня, коли за прогнозами гідрометеоцентру передбачалося чергове зниження температури до мінусових показників та опади.

Ігор Миколайович зауважив, що для того, аби провести посипання міських автошляхів лише один раз необхідно близько 70 тонн піщано-соляної суміші. Перед новим роком упродовж двох діб за низьких температур повітря та опадів (аби уникнути ожеледиці на проїжджих частинах) було задіяно дві машини: посипали як центральні, так і другорядні вулиці.

І уже цього року, коли випав сніг, техніка також працювала на міських дорогах уночі: сніг одразу розчистили, що унеможливило подальшу ожеледь. Оперативно зреагували і на звернення поліції та посипали асфальтове покриття на мостах.

- Стаття витрат, згідно якої було проведено оплату за виконані роботи, передбачає зимове утримання доріг з цілодобовим чергуванням, а не лише прибирання снігу, як було вказано у деяких ЗМІ, - зауважив Ігор Михалевич.


Нині на підприємстві у наявності ще є 830 тонн піщано-соляної суміші. Крім того, є понад 150 тонн щебеню дрібної фракції, який використовується при значній ожеледиці. Уся техніка знаходиться у справному стані.

#Благоустрій

Коментарі

Читайте також