1. Головна
  2. Новини
  3. Уздовж автошляху М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече невідомі вирубують дерева

Уздовж автошляху М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече невідомі вирубують дерева

Почастішали випадки незаконної вирубки дерев у смузі відведення автошляхів державного значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Волинській області. Повідомляє пресслужба установи.

Лише у листопаді поточного року виявлено більше 30 зрізаних дерев у придорожній смузі автошляху М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест), зокрема у селах Підгайці, Копачівка, Переспа, Свидники, поблизу Голоб. Нещодавно виявлено ще чимало зрізаних дерев понад дорогою Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне у селі Піддубці.

Зелені насадження у межах смуги відведення автомобільної дороги є її складовою, а тому перебувають у державній власності і передані в постійне користування Службі автомобільних доріг у Волинській області. За попередніми підрахунками, шкода, нанесена державі самовільною вирубкою вищевказаних дерев, становить близько 200 тис. грн.

Для встановлення осіб, винних у незаконній вирубці дерев у придорожній смузі, та притягнення їх до відповідальності Служба автомобільних доріг у Волинській області звернулась з відповідними заявами до правоохоронних органів.

Звертаємо увагу мешканців області – незаконна вирубка карається законом!!! Якщо зелені насадження ростуть поза межами земельної ділянки, що перебуває у вашій приватній власності, то зрізати їх без наявності на це спеціального дозволу ЗАБОРОНЕНО! Пам'ятайте, що особи, винні у вчиненні незаконної вирубки, несуть адміністративну, кримінальну та цивільну відповідальність. Тож задумайтесь, перш ніж зрізати дерево, яке росте при дорозі – чи потрібні вам ті проблеми, що можуть через це виникнути? Бо, як кажуть, шкірка вичинки не варта, адже втратити можна в рази більше, ніж отримати...


#Екологія #РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»
За незаконну вирубку і пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання, а також за порушення порядку реалізації новорічних ялинок наступає адміністративна або кримінальна відповідальність.

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття
Випалювання сухої рослинності, опалого листя, післяжнивних залишків, без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою адміністративну відповідальність.