1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі обиратимуть «Кращого оратора 2019» серед молоді

У Ковелі обиратимуть «Кращого оратора 2019» серед молоді

Усіх бажаючих запрошують 18 січня о 13:00 у Центральну районну бібліотеку (вул.Степана Бандери, 2) підтримати молодих промовців у їх першому виступі на відкритій публіці та проголосувати за кращого оратора 2019 року. Адже саме від слухачів на 50% буде залежати, хто ж з учасників отримає звання «Кращий оратор 2019 року».

Підготовлені промовці - члени клубу ораторського мистецтва «Красномовець.Ковель», які протягом 3 місяців наполегливо навчалися та вдосконалювалися у ораторському мистецтві.

- Я з приємністю організовую цю презентацію промов, адже так захоплююче спостерігати, як учасники нашого клубу «ростуть» та прагнуть кращого. Для них саме цей виступ - це ще одна можливість на практиці «відшліфувати» навички промовців та в черговий раз перебороти страх виступу перед незнайомою аудиторією - запевняє керівниця клубу ораторського мистецтва «Красномовець. Ковель», волонтерка Молодіжного центру «Місто ідей» Махнюк Ангеліна.


#красномовець #красномовецьковель #МістоІдей

Коментарі

Читайте також

У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»

У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»
Засідання відбуваються для учасників за двома віковими категоріями: 14-18 років та 18+. Участь безкоштовна. Приєднатися до клубу можна на будь-якому етапі проекту, тому Молодіжний центр «Місто ідей» запрошує усіх бажаючих.