1. Головна
  2. Новини
  3. У 2019 році в Ковелі та районі зафіксовані випадки загибелі і травмування працівників

У 2019 році в Ковелі та районі зафіксовані випадки загибелі і травмування працівників

У 2019 році в м. Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 13 (з них 3 – смертельно, 2 з можливою інвалідністю) потерпілих від нещасних випадків на виробництві. Про це повідомляє Ковельське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

У стані алкогольного сп’яніння трапилось два нещасні випадки, один - із смертельним наслідком, один - з можливою інвалідністю працівника.

Через невиконання інструкцій з охорони праці загинув працівник ТОВ «Волма»; важкі травми кісток таза отримав виконроб компанії ТзОВ «Калина» внаслідок падіння в забетоновану яму на території підприємства; через дорожньо-транспортну пригоду загинув водій вантажного автомобіля ТОВ «Транс-Ковельавто»; травми правої стопи зазнав електрослюсар ТОВ «Дубечненський керамічний завод» внаслідок незахищених захисним кожухом шестерень приводу руху електролафети; травму несумісну із життям завдав кінь підсобному робітнику СТОВ «Зоря».

Проведений аналіз обставин і причин травматизму на підприємствах за 2019 рік показує, що основними його причинами є: організаційні 61.5 % (8 випадків); технічні 15.4 % (2 випадки); психофізіологічні 15.4 % (2 випадки); техногенні, природні, екологічні та соціальні 7.7 % (1 випадок).

З-поміж іншого, організаційні причини настання нещасних випадків — це вчасне проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці, забезпечення працівників відповідними інструкціями, засобами індивідуального та колективного захисту, здійснення контролю за додержанням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці та ін..

Враховуючи вищенаведені дані, звертаємо увагу роботодавців, керівників та спеціалістів служб охорони праці суб’єктів господарювання на посиленні профілактичних заходів, виконання яких сприятиме зменшенню виробничого травматизму.


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також