1. Головна
  2. Новини
  3. Понад 100 ковельських діток з особливими потребами побували на Різдвяному святі

Понад 100 ковельських діток з особливими потребами побували на Різдвяному святі

Уже кілька років поспіль своїм різдвяним теплом діляться з дітками з особливими потребами представники Церкви Євангельських Християн Баптистів. Цьогоріч свято відбулося у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка, - повідомляє директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Понад 100 діток мали змогу насолодитися різдвяним концертом, отримати солодкі подарунки. Кожна сім'я додому принесла не тільки гарний настрій, а й цікаві, повчальні книги, подаровані організаторами заходу.

З щирими привітаннями до усіх присутніх звернувся пастор Віталій Бойчук, який побажав міцного здоров'я, миру, добра та злагоди. Завершилося свято солодкими частуваннями, де кожен зміг пригоститися улюбленими смаколиками.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність пастору та молоді Церкви Євангельських Християн Баптистів за подароване дітям свято, милосердя та любов до ближнього. Адміністрації Палацу учнівської молоді ім.І.Франка - за гостинність.


#Різдво #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі

10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі
На ковельчан та гостей міста чекають два мистецьких заходи: концертні програми від молодих виконавців у школі мистецтв та вихованців студії естрадного співу «Надія» у народному домі «Просвіта».

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи
Програма зимових свят у Ковелі продовжиться мистецькими та спортивними заходами, які відбуватимуться у народному домі "Просвіта", палаці учнівської молоді та комплексній ДЮСШ.