1. Головна
  2. Новини
  3. За кошти міського бюджету та меценатів у Ковелі розвивають спортивну інфраструктуру

За кошти міського бюджету та меценатів у Ковелі розвивають спортивну інфраструктуру

У Ковелі працює когорта досвідчених тренерів, видатних спортсменів, які протягом багатьох років показують достойні результати. Тож у місті продовжують активно розвивати спортивну інфраструктуру. За останні роки 4 сучасні майданчики запрацювали у школах №№ 1, 2, 7 та 12, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Нещодавно у місті відкрили футбольне поле, аналогів якому немає на Волині. Новий майданчик з’явився у МЦ “Спорт для всіх”. Тут займається понад чотириста дітей, проходять різноманітні форуми, міжнародні турніри. До слова, спортивна база центру є однією з кращих в області. Це - два великих поля (100/65) та два - для міні-футболу(60/40), одне – для пляжного футболу.

А тепер окрасою тут став майданчик зі штучним покриттям. Його спорудження відбувалось за кошти міського бюджету. На це було виділено майже півтора мільйона гривень. Покриття придбав благодійний фонд «Патріоти Волині». Воно обійшлося у два з половиною мільйони гривень. Спільно зроблено ще одну хорошу справу. У цьому році планують зробити освітлення на території ФЦ “Спорт для всіх”, фінансові ресурси на це передбачили у міському бюджеті-2020.

Щороку виділяються фінанси і на комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу імені Є.Кондратовича. Зокрема, раніше тут проведено оновлення та утеплення фасаду. У 2018 продовжили ремонт будівлі та благоустрій прилеглої території. Кошти спрямували на ремонт цокольної частини.

Торік акцент зробили на капітальному ремонті інженерних мереж плавального басейну. Для цього з міського бюджету виділено понад мільйон гривень. За ці кошти вдалось оновити систему, необхідну для опалення приміщень, подачі та підігріву води. Також придбано новий сучасний, енергоефективний котел.

Крім того, поки діти відпочивали, вдалось відремонтувати покрівлю. 700 тисяч гривень на це отримали теж від міста. А за кошти, які ДЮСШ як комунальна установа має від надання ряду послуг, провели косметичні ремонти приміщень, заміну каналізаційних мереж, встановили нові перегородки у дитячих роздягальнях та душових.

У школі діє дев’ять спортивних секцій: волейбол, легка атлетика, бокс, плавання, шахи, веслування, кікбоксинг, настільний теніс, карате. Важливо створити якомога кращі та комфортніші умови для дітей, аби їм хотілось сюди приходити і займатись спортом. Крім ремонтів, традиційно ковельським спортсменам за кошти міського бюджету купують новий інвентар, форму для команд.

Свій гардероб спортивними куртками поповнили 48 тренерів. Їх передали кращим ковельським боксерам, кікбоксерам, веслувальникам та борцям, працівникам МЦ “Спорт для всіх”, легкоатлетам — спортивні костюми. Звукову апаратуру для проведення змагань отримали ДЮСШ №1 та веслувальники. Також для секції з веслування на байдарках і каное придбали надувний човен, який необхідний для організації безпеки на тренуваннях. Все це було куплено за гроші місцевого бюджету.

Крім необхідного одягу, є чимало інших заохочень. Це — стипендія міського голови. Також до Дня фізичної культури та спорту 107 кращих тренерів, спортсменів та ветеранів отримали одноразову винагороду на загальну суму 80 тисяч гривень.

Згідно Програми розвитку фізичної культури винагороди за високі досягнення на престижних змаганнях надаються переможцям та призерам. Загалом з міського бюджету на це спрямовано 424 тисячі гривень.

Серед вагомих досягнень 2019 року - Ковельську Федерацію футболу визнано кращою на Волині. На обласному рівні прозвучало, що Ковель — місто, на яке потрібно рівнятися. Це футбольний край, де завжди були хороші гравці, віддані фанати. Саме тут ведеться колосальна робота з дітьми, адже тренери працюють на виховання юних спортсменів.

Але це стосується не лише футболу. Прекрасні результати показують веслувальники, борці, кікбоксери, легкоатлети, паралімпійці. Вони у нинішньому році привезли у рідне місто нагороди різного ґатунку. На честь наших спортсменів неодноразово піднімався прапор України і звучав Державний Гімн.

Ковель пишається своїми земляками, які досягли вершин і неодноразово прославляли наше місто на спортивних аренах країни, Європи, світу.


#Спорт #Футбол #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

За високі досягнення ковельські спортсмени отримуватимуть грошові винагороди

За високі досягнення ковельські спортсмени отримуватимуть грошові винагороди
Виплата проводитиметься з коштів міського бюджету за зайняті місця на чемпіонатах та кубках світу і Європи з олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських та неолімпійських видів спорту.

Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали спортивну форму

Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали спортивну форму
Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів подякували спортсменам за високі досягнення. Від благодійного фонду “Патріоти Волині” Павло Самолюк вручив солодкі подарунки до свят.