1. Головна
  2. Новини
  3. За високі досягнення ковельські спортсмени отримуватимуть грошові винагороди

За високі досягнення ковельські спортсмени отримуватимуть грошові винагороди

Уже четвертий рік у Ковелі з міського бюджету виплачують одноразові грошові винагороди спортсменам та тренерам міста з олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських та неолімпійських видів спорту за вагомі досягнення та значний внесок у розвиток спорту вищих досягнень. Відповідне рішення було прийняте депутатами міської ради з метою стимулювання спортсменів заради успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Не стане винятком і 2020 рік. На позачерговій грудневій сесії міськради затвердили відповідне Положення, яке діятиме у Ковелі упродовж року.

Залежно від досягнутих результатів премії надаватимуться за кожне здобуте місце за відповідними критеріями. Зокрема, винагороди отримають спортсмени, які посіли з першого по шосте місця на олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських іграх. Виплата становитиме 50 тисяч гривень за перемогу, 40 тис грн - за ІІ місце, 30 тис грн - за ІІІ, 25 тис грн - за ІV, 20 тис грн - за V та 15 тис грн за VІ місце.

Призери юнацьких олімпійських ігор отримають по 30, 25 та 20 тис грн відповідно за зайняте перше, друге та третє місця.

Різні суми винагород чекають і на переможців та призерів чемпіонатів та кубків світу, чемпіонатів та кубків Європи з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, всесвітніх ігор та чемпіонатів світу з неолімпійських видів спорту.

Відзначатимуть і тренерів за підготовку спортсменів.

Рішення щодо надання премій приймається виконавчим комітетом Ковельської міської ради за поданням відділу фізичної культури та спорту.

Детальніше про виплату одноразових грошових винагород можна дізнатися на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці "Рішення міської ради" (рішення № 60/14 від 19/12/19 "Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік та Положення про виплату одноразових грошових винагород").


#МіськийБюджет #Спорт

Коментарі

Читайте також

У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн

У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн
Ці кошти отримають ті, хто потребує лікування чи потрапили у скруту. Передбачені й пільги та компенсації за певні послуги. Підтримають і громадські організації, які опікуються пільговими категоріями ковельчан.

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»
Проте, Ковель йде на крок попереду своїх міст-партнерів (білоруського та польського Щучинів) у виконанні робіт з реконструкції об'єктів. Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Олег Кіндер.

Ухвалено бюджет міста Ковеля на 2020 рік

Ухвалено бюджет міста Ковеля на 2020 рік
Сьогодні, 19 грудня, відбулось засідання позачергової сесії міської ради. Скільки коштів отримає місто у наступному році та на які потреби їх використають?