1. Головна
  2. Новини
  3. У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн

У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн

У Ковелі затвердили місцеву Програму соціального захисту окремих категорій мешканців міста на 2020 рік. Відповідне рішення прийняли обранці громади на позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 19 грудня.

На наступний рік для фінансової підтримки ковельчан, які потребують лікування чи потрапили у матеріальну скруту, у міському бюджеті передбачили понад 8 млн 600 тис грн. Ці кошти буде спрямовано на підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення, їх медичного обслуговування, надання адресної допомоги, підтримку громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю, ветеранами, вдовами, родинами загиблих та ін.

Зауважимо, що у 2019 році на такі ж потреби було використано 8 млн 660 тис грн., хоча планувалася сума на півтора мільйона менша. Але упродовж року виникали невідкладні питання щодо надання фінансової допомоги ковельчанам, тож депутати міської ради приймали рішення про виділення додаткових коштів з міського бюджету, аби підтримати тих, хто потрапив у складне становище.

Як і в попередні роки, у 2020-му надаватимуться кошти на лікування і підтримку тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах; матерям воїнів, загиблих на сході; учасникам АТО і ООС, членам їх сімей; на погашення заборгованості за спожиті комунальні послуги малозабезпеченим особам; на відшкодування витрат з поховання учасників АТО і ООС; на лікування осіб з рідкісними та онкологічні захворюваннями; дітям з ДЦП та ін.

Передбачили депутати й кошти на додаткові пільги особам з інвалідністю, учасникам АТО і ООС, членам сімей загиблих. Йдеться про знижку чи звільнення від сплати за певні житлово-комунальні послуги.

Буде продовжено й виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги; фізичним та юридичним особам, які здійснюють пільгові перевезення у міському транспорті загального користування та у приміському залізничному транспорті.

Крім того, 540 тисяч гривень передбачили на вирішення питань матеріальної підтримки виборців депутатами міської ради.

Дізнатися детальніше, які категорії ковельчан можуть скористатися можливістю отримати матеріальну допомогу з міського бюджету, можна на офіційному сайті Ковельської міської міської ради в рубриці "Рішення міської ради" за посиланням: 19/12/19 60/9 Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2020 рік.


#СоціальнийЗахист #Депутати #СесіяМіськоїРади #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених

Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених
Подарунки та солодощі отримали вихованці Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Ковельської виховної колонії, а також родини, якими опікується Церква блаженного Миколая Чарнецького.