1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали спортивну форму

Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали спортивну форму

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів передали ковельським збірним командам з плавання, настільного тенісу та баскетболу спортивну форму, яку було придбано за кошти місцевого бюджету. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Така практика у Ковелі уже стала традицією. Нещодавно костюми отримали легкоатлети, веслувальники, борці, боксери, кікбоксери, тренери — спортивні куртки.

Олег Кіндер та Ігор Прокопів щиро подякували присутнім за наполегливість, досягнення, високі здобутки.

Також вони привітали команди та учасників змагань: у цей час у комплексній ДЮСШ імені Є.Кондратовича проходили “Веселі старти”. Побажали усім успіхів, здійснення задумів і неодмінно перемог, хороших свят та гарного Нового року.

Вони запевнили, що розвиток галузі і надалі буде пріоритетом. Влада постійно знаходить додаткові заохочення для представників спорту. Крім необхідного одягу є чимало інших – це премії, стипендії міського голови, винагороди за перемоги на престижних змаганнях.

Поздоровлення від народного депутата України Степана Івахіва ковельським спортсменам з Новим роком передав директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Павло Самолюк. У подарунок він привіз солодкі призи.

Директор закладу Олена Клімашевська зазначила, що 2019 був успішним загалом для усього колективу, багато вдалось зробити, суттєво поповнено і скарбничку нагород.

Важливо, що спортивну школу фінансово підтримує місцева влада. подякувала керівникам міста та благодійному фонду за розуміння та постійну допомогу.


#Спорт #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

До кінця року у Ковелі відкриють ще один мультифункціональний спортивний майданчик

До кінця року у Ковелі відкриють ще один мультифункціональний спортивний майданчик
Його зведено на території НВК №13. Як повідомили у фінансовому управлінні Ковельського міськвиконкому, на співфінансування об'єкта з міського бюджету виділено 750 тисяч гривень.