1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан просять поновити медичні довідки для отримання путівок на оздоровлення

Ковельчан просять поновити медичні довідки для отримання путівок на оздоровлення

Ковельчан просять поновити медичні довідки для отримання путівок на санаторно-курортне лікування, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 110 внесено зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад щодо перебування на обліку ветеранів війни та осіб з інвалідністю для забезпечення санаторно-курортною путівкою.

Особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою і не поновила медичну довідку для одержання путівки за формою № 070/о, знімається з обліку.

Враховуючи вищевикладене, усім ветеранам війни та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку на забезпечення санаторно-курортною путівкою з 2016 року, необхідно до 01.02.2020 року подати в управління соціального захисту населення нову медичну довідку за формою № 070/о для перебування на обліку та одержання путівки. У разі неподання довідки у зазначений термін, вищевказані особи будуть автоматично зняті з обліку на забезпечення санаторно-курортною путівкою.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звертатися в управління соціального захисту населення (вул. Незалежності, буд. 148, кабінет № 7). Телефон для довідок 52611.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також