Ковельчан просять поновити медичні довідки для отримання путівок на оздоровлення

Ковельчан просять поновити медичні довідки для отримання путівок на санаторно-курортне лікування, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 110 внесено зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад щодо перебування на обліку ветеранів війни та осіб з інвалідністю для забезпечення санаторно-курортною путівкою.

Особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою і не поновила медичну довідку для одержання путівки за формою № 070/о, знімається з обліку.

Враховуючи вищевикладене, усім ветеранам війни та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку на забезпечення санаторно-курортною путівкою з 2016 року, необхідно до 01.02.2020 року подати в управління соціального захисту населення нову медичну довідку за формою № 070/о для перебування на обліку та одержання путівки. У разі неподання довідки у зазначений термін, вищевказані особи будуть автоматично зняті з обліку на забезпечення санаторно-курортною путівкою.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звертатися в управління соціального захисту населення (вул. Незалежності, буд. 148, кабінет № 7). Телефон для довідок 52611.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У 2020 році зростуть соціальні виплати на дітей

У 2020 році зростуть соціальні виплати на дітей
Мова йде про декретні виплати, допомогу при народженні маляти, виплати на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та ін. Кому і скільки допоможе держава?