1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі самотніх та літніх людей привітали зі святами

У Ковелі самотніх та літніх людей привітали зі святами

Людей похилого віку, самотніх та одиноких, які проживають у відділенні стаціонарного догляду м. Ковеля, з зимовими святами привітала місцева молодь, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Новорічні та Різдвяні свята посідають особливе місце в житті кожної людини. Зазвичай, вони сповнені родинним настроєм та любов'ю. У ці дні маємо потребу освятитися найкращими почуттями, щиро побажати одне одному щастя та здоров'я, миру та злагоди. Кожен перебуває у піднесеному настрої та в передчутті дива, ніби реальність поглинає добра дитяча казка. Різдвяна зірка має зігріти серце і подарувати відчуття сімейного тепла і душевного спокою.

Особливої підтримки та родинного затишку потребують люди похилого віку, самотні та одинокі, які проживають у відділенні стаціонарного догляду. Щоб створити домашню атмосферу та висловити найкращі побажання, у відділення завітали учні Ковельського центру професійно-технічної освіти. Прийшли з колядками та привітаннями, подарували мешканцям установи не тільки гарний настрій, а й пригостили їх солодощами. Приємно було спостерігати за тим, як на обличчях жінок й чоловіків з’являлися посмішки й радість.

Добрими друзями та бажаними гостями тут завше є благодійна організація "Голос надії", Церкви Спасіння та Євангельських Християн Баптистів. І нині вони не оминули своєю увагою підопічних відділення. Привезли гостинці - фрукти, солодощі, а також засоби для повсякденного користування.

Актова зала перетворювалася на велику сцену: були тут і колядники, і щедрувальники, і просто гості.

Час зимових свят - унікальний. Від Миколая до Водохреща нас супроводжують натхнення, радість, віра та надія на краще. Саме ці почуття оселилися в серцях людей, які опинилися у непростих життєвих обставинах, після відвідин колядників, щедрувальників, благодійників.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також