1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському районі виявили хвору на сказ собаку

У Ковельському районі виявили хвору на сказ собаку

Вже у 2020 році лабораторно підтверджено сказ собаки у Ковельському районі. Про це повідомляють фахівці Волинського обласного лабораторного центру.

За даними Держпродспоживслужби у минулому році на території Волині лабораторно підтверджено 20 випадків сказу серед тварин, з яких 75% становили домашні тварини. Найбільше хворих тварин реєструвалось у Ківерцівському і Рожищенському районах (по 4 випадки).

За інформацією МОЗ України, у Миколаївській області у січні 2020 року зареєстровано випадок смерті людини від сказу. На Волині від цієї недуги у 2014 році помер чотирирічний хлопчик, який контактував з бродячою собакою.

Враховуючи ситуацію в Україні та області, епідеміологи лабораторного центру радять при укусах, подряпинах будь-якими тваринами (чи ослюненні шкіри) — терміново звернутись до лікувальної установи для надання першої медичної допомоги. А у разі потреби, отримати курс лікувально-профілактичної імунізації проти сказу.#БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також

Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами, яка діє у Ковелі

Волонтери  подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними  тваринами, яка діє у Ковелі
Міський голова також висловив вдячність зоозахисникам за активну громадську діяльність. Програма діятиме і у 2020-2022 роках. Таке рішення прийняли депутати, передбачивши в бюджеті на її впровадження понад 2 млн грн.

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани
Люди обурені жорстокістю та бездушністю тих, хто міг таке вчинити із беззахисними тваринами. Волонтерське об’єднання «Kovel Animals» нині шукає песикам нових господарів.