1. Головна
  2. Новини
  3. Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці

Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці

У Ковелі продовжує працювати робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка здійснює превентивні заходи. Як повідомила сьогодні завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук під час апаратної наради у міськвиконкомі, заходи такого характеру спрямовані на попередження порушень суб'єктами господарювання трудового законодавства.

Під час інспекційних відвідувань десяти підприємців, що здійснюють свою діяльність у закладах на вулицях Левицького і Брестській, у чотирьох виявлено незадекларовану найману працю.

- Оскільки заходи є попереджувальними, то суб'єкти господарювання не притягувалися до відповідальності. Проте, вони зобов'язані привести свою діяльність у відповідність до законодавства. Якщо цього не буде зроблено, то вживатимуться заходи впливу - накладення штрафних санкцій, - зауважує Ліліана Герасимчук.

Варто нагадати, що за кожного працівника, який офіційно не є працевлаштованим, роботодавцю загрожує штраф у вигляді 30 мінімальних заробітних плат, тобто 125 тисяч гривень.#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду
За інформацією завідувачки сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук, наразі торгівлю пальним припинено, проте АЗС не демонтовані.