1. Головна
  2. Новини
  3. У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель

У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") планує до 2020 року відновити до 6,5 тисячі кілометрів доріг державного значення, які знаходяться в аварійному стані. У переліку доріг, які підлягають ремонту, є й волинська траса Доманове-Ковель. Про це заявив голова "Укравтодору" Олександр Кубраков, - пише ВолиньРоst.

- Цього року буде наймасштабніше будівництво доріг за всі роки незалежності України. У нас три сценарії. Перший, це виключно кошти дорожнього фонду, що дозволить відновити 2500 кілометрів місцевих доріг і 1345 кілометрів доріг держзначення. Другий сценарій – Дорожній фонд плюс залучення кредитного фінансування під держгарантії. Вірогідність цього сценарію дуже велика. Це дозволить відновити 2500 кілометрів місцевих доріг і близько 3000 кілометрів доріг держзначення. Третій сценарій – це Дорожній фонд, фінансування під держгарантії плюс додаткові джерела фінансування з держбюджету. Це дозволить відновити 2500 кілометрів місцевих доріг та близько 3975 кілометрів доріг держзначення, - сказав керівник автодору.


Так, згідно планів, у 2020 році дорожники планують поремонтувати 233,4 кілометра дороги Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці – Тереблече.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Повідомили, коли відремонтують дорогу до пологового будинку у Ковелі

Повідомили, коли відремонтують дорогу до пологового будинку у Ковелі
У Ковельській міській раді відбулось слухання бюджету на 2020 рік. На головних видатках, які чекають місто у наступному році, зупинилися міський голова Олег Кіндер та начальник фінансового управління Валентина Романчук.