1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники нагородили переможця обласного конкурсу малюнків

Ковельські рятувальники нагородили переможця обласного конкурсу малюнків

29 січня за результатами обласного конкурсу малюнків “Потрібні дітям, як вода – правила безпеки та здоровий спосіб життя”, який проходив серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, було визначено переможців, - повідомляє Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області.

Серед ковельських школярів, які взяли участь у конкурсі, працівниками Ковельського міськрайвідділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій було визнано переможцем Дятла Назарія, учня Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 ім.Лесі Українки. Представники рятувальної служби нагородили школяра грамотою та вручили приз.

Крім того, користуючись нагодою, вкотре нагадали учням основні правила пожежної безпеки, розповіли як правильно діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні. Наприкінці інструктажу фахівці ДСНС продемонстрували присутнім види вогнегасників та нагадали працівникам школи принципи їх роботи.#Рятувальники #Освіта

Коментарі

Читайте також

Торік ковельські рятувальники ліквідували 174 пожежі, - повідомили під час підбиття підсумків роботи за минулий рік

Торік ковельські рятувальники ліквідували 174 пожежі, - повідомили під час підбиття підсумків роботи за минулий рік
Учора в Ковельському міськрайонному відділі УДСНС говорили про досягнення місцевих підрозділів, нову техніку та обладнання, відзначили кращих вогнеборців.